تقویم دوره‌ها و آزمون‌ها
منابع المپیاد زیست
درباره المپیاد زیست

از اون‌جایی که المپیاد زیست با خلأ کتاب روبه‌رو هست و کتابای المپیادمحوری که چاپ شدن انگشت‌شمارن، اساتید زیستی‌ها با همکاری نشر خانه زیست‌شناسی در حال گردآوری و تألیف مجموعه کتاب‌هایی هستن که این جای خالی رو پر کنه…

همین دو کتابی که این‌جا گذاشتیم، دو تا از همین کتابان. کتابایی که تألیفشون چندسال زمان برده و با نهایت دقت و حوصله نوشته شدن…
البته! کار ما به همین‌جا ختم نمی‌شه. چشم‌انداز ما رسیدن به مجموعه‌ای کامل از کتابای المپیادمحوره که همه نیازهای یه المپیادی رو برآورده کنه، چشم‌اندازی که رسیدن بهش اون‌قدرا ساده نیست… ولی ما می‌تونیم و می‌رسیم!

کتابای زیستی‌ها رو می‌تونی از انتشارات خانه زیست‌شناسی و کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور تهیه کنی.

کتاب جامع المپیاد زیست‌شناسی-بررسی موضوعی سؤالات مرحله اول
در ۶۰۸ صفحه - انتشارات خانه زیست‌شناسی
توی این کتاب همه سؤالای مرحله اول (از اولین تا آخرین دوره) تفکیک موضوعی شدن و تک‌تک سؤالا به‌صورت دقیق بررسی و پاسخ داده شدن. نکته مهم توی تألیف این کتاب این هست که پاسخ‌های سؤالا صرفا پاسخ تشریحی نیست! بلکه درسنامه‌س!‌‌ چیزی که باعث شده این کتاب همه مطالب مهم مورد نیاز برای آزمون مرحله اول رو پوشش بده‌.
توصیه ما این هست که‌ این کتاب به‌صورت موازی با کتاب کمپبل خونده شه.


کتاب جامع المپیاد زیست‌شناسی-بررسی موضوعی سؤالات مرحله دوم
به زودی - انتشارات خانه زیست‌شناسی
توی این کتاب همه سؤالای مرحله دوم (از اولین تا آخرین دوره) تفکیک موضوعی شدن و تک‌تک سؤالا به‌صورت دقیق بررسی و پاسخ داده شدن. نکته مهم توی تألیف این کتاب این هست که پاسخ‌های سؤالا صرفا پاسخ تشریحی نیست! بلکه درسنامه‌س!‌‌ چیزی که باعث شده این کتاب همه مطالب مهم مورد نیاز برای آزمون مرحله دوم رو پوشش بده‌.
توصیه ما این هست که‌ این کتاب به‌صورت موازی با منابع تخصصی خونده شه.
       شماره تماس: ۶۶۴۶۱۵۲۱-۰۲۱ (شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۳)
       دفتر مرکزی: تهران، خیابان لبافی‌نژاد، بین فلسطین و ابوریحان، کوچه باقری پارسا، بن‌بست اول، پلاک ۴ (مراجعه حضوری تنها با هماهنگی قبلی مقدور می‌باشد.)